Ilda Bejleri pozon nga Abu Dhabi, gazetarja e lidhur me sheik?
Ilda Bejleri është padyshim një nga gazetaret më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Këtë herë ajo ka kaluar ndërrimin e viteve në Abu Dhabi, kryeqyteti dhe qyteti i dytë më i populluar i Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ilda postoi disa foto në “Instagram” mes rërës dhe disa të tjera në një nga hotelet luksoze, ku në sfond shfaqej një sheik.

Nuk dihet nëse personi në sfond apo thashethemet, që qarkullojnë, të bëjë ndjekësit e saj të dyshojnë se në fakt ajo në ndodhej në Abu Dhabi për të festuar pranë personit të ri në jetën e saj, që mund të jetë një sheik i pasur.

 
Be the first to comment

Leave a Reply