Imazhet e para të Arta Nitajt prej mbrëmjes së maturës, aktorja dukej e bukur dhe joshëse
Arta Nitaj është një ndër aktoret më të pëlqyera shqiptare.

Bukuroshja shqiptare është bërë e famshme në saje të rolit së nxënëses së serialit “O Sa Mirë”, ku paraqitet me rolin e Xhesikës.

Kjo ka bërë që aktores t’i shtohen edhe më shumë fansat në rrjetet sociale, të cilët e ndjekin hap pas hapi.


Mirëpo shumë pak dinë prej jetës private të zeshkanes dhe si dukej ajo më parë para se të bëhej e famshme.

Së fundi në rrjetet sociale janë publikuar disa fotografi të Artës se si është dukur në mbrëmjen e maturës dhe nga kush është shoqëruar.

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on

Nitaj shihet tejet elegante teksa kishte veshur një fustan të ngushtë që i theksonte linjat trupore.

Ndryshe, aktoren do ta shohim edhe në episodet e ardhshme të serialit satiro-komik të lartcekur.
Be the first to comment

Leave a Reply