Irina rikthehet në vendlindje!
Modelja ruse me famë botërore Irina Shayk po shijon ditët e fundit të pushimeve në vendlindje.

Vetëm pak orë më parë bukuroshja ka postuar disa foto ku qëndron në një kotec pulash. Momentalisht ajo ndodhet në Sibay teksa viziton gjyshen e saj ku edhe ka shprehur këto foto të lezetshme.

Partnerja e Bradley Cooper duket se po e shijon në maksimum jetën modeste në fshat dhe këtë gjë na e ka vërtetuar nëpërmjet disa postimeve në profilin e saj të “Instagram”-it.
Be the first to comment

Leave a Reply