Ja çfarë është e fiksuar të postojë vajza e politikanit shqiptar
Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për fotografitë shumë të bukura që poston rregullisht.

Por nëse jeni një ndjekës i Aleksia Peleshit, 15 vjeç në rrjetin social Instagram do vini re diçka që për moshën e Aleksias është vërtet e çuditshme.

Ajo poston shpesh piktura apo skulptura nëpër ekspozita të ndryshme.

Nuk dihet nëse në fakt ajo ka një talent në atë fushë të artit, por në fushën e modelingut Aleksia i ka bërë hapat e parë, percjell albeu.com.

Në vitin 2016 ajo u bë imazh i kopertinës së revistës italiane Dimmi vetëm në moshën 14-vjeçare.

Deri nga ajo kohë ajo është akuzuar shpeshherë për ndërhyrje të cilat i ka hedhur poshtë.

GJithsesi Aleksia është një vajzë shumë e bukur dhe tërheqëse.
Be the first to comment

Leave a Reply