Ja çfarë thotë Zekiri për Visar Ganiun
Deputeti i LSDM, Muhamed Zekiri ka vlerësuar kandidatin e BDI-së, Visar Ganiu për komunën e Çairit.

“Visar Ganiun e njoh mirë , i takon një gjenerate të re të politikanëve. Ai është i shkolluar dhe avancuar në mënyrë profesionale. Me të njihem qëmoti, kam qenë në një klasë. Nuk i takon gjeneratës që kanë diploma të blera.”, theksoi deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri.
Be the first to comment

Leave a Reply