Ja në cilin film do ta shihni ‘Kemailin’ e ‘Kara Sevda’
Në trojet shqiptare u bë i njohur me rolin e Bali Bej te ‘Shekulli Madheshtor’ dhe me atë të ‘Kemailit’ te seriali ‘Kara Sevda’.
E aktori turk Burak Ozcivit pas përfundimit të këtij seriali, ka qenë i angazhuar me realizimin e dy filmave, shkruan lajmi.netFilmi i parë është vazhdimi i ‘Benim Kardesim’ ndërsa i dyti është ‘Can Feda’.

E pikërisht në filmin ‘Can Feda’ do e shohim Burakun duke aktruar me aktorin Kerem Bursin.Burak ka hedhur një fotografi në Instagram ku tregoi se me 6 prill do jepet premiera e ‘Can Feda’.
Be the first to comment

Leave a Reply