Ja si duket burgu I Idrizov nga brenda (VIDEO)
Kryeministri Zoran Zaev sot ka vizituar burgun e Idrizovës dhe kushtet brenda këtij institucioni ndëshkues I ka cilësuar si katastrofike.

Në vazhdim u sjellim pamje që flasin për gjendjen faktike.
Be the first to comment

Leave a Reply