Ja veshjet më të mira të SAG Awards
Me fillimin e vitit kanë filluar dhe ceremonitë e ndarjes së çmimeve kinematografike të cilat shpërndajnë çmime për realizimet më të mira gjatë vitit 2017. Pas çmimeve Golden Globes ishte rradha e Screen Actors Guild Awards të ndante kupat e fitores për plot 15 produksione ose aktorë. Mbrëmja e ndarjes së çmimeve SAG u mbajt ditën e djeshme në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ne po listojmë veshjet që ranë më në sy gjatë paradës së pritjes së çmimeve SAG.

Gina Rodrigues

Timothee Chalamet
me Calvin Klein

Millie Bobby Brown
me Calvin Klein nga Appointment

Elisabeth Moss
me Adam Selman

Leslie Mann
me Zuhair Murad

Daniel Kaluuya
me Emernegildo Zegna

Goldie Hawn
me Monique Lhuillier


Alexander Skarsgard
me Hugo Boss

Winona Ryder

Milo Ventimiglia
me Brunello Cucinelli

Yael Grobglas

Alexandra Breckenridge

Selenis Leyva

Rita Moreno

Sally Hawkins

Halle Berry
me Pamella Roland

Laurie Metcalf

Mary J. Blige
me Jean-Louis Sabaji

Taryn Manning

Reese Witherspoon
me Zac Posen
Be the first to comment

Leave a Reply