Jonida tregon se ka ndryshuar sërish ngjyrën e flokëve, vëmendjen merr komenti i ndjekësit
Këngëtarja Jonida Maliqi njihet për stilin e veçantë që ka.

Kombinimet e ngjyrave dhe markat e shtrenjta që blen janë vetëm disa nga arsyjet për të cilat emri i saj komentohet në media pasi me muzikë ka kohë që nuk po mirret, shkruan lajmi.net

Jonida njihej si një zeshkane seksi e cila kohë pas kohe ndryshonte ngjyrën e flokëve.

Nga brune, së fundmi ka zgjedhur të bëhet bjondinë dhe këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram por vëmendjen e ka marrë komenti i një ndjekësi të cilit i ka penguar tatuazhi që Jonida ka në dorë.

Sipas tij me këtë tatto ajo duket si një burrë.
Be the first to comment

Leave a Reply