Kenan İmirzalıoğlu dhe Selin Demiratar pas 13 vite me nje serial te perbashket!!
Kenan imorzalioglu aktori me Selin Demiratar pas 13 behen serisht bashk ne serialin e ri “Mehmed: Bir Cihan Fatihi”
Dikur luanin bashk ne ACI HAYAT si Mehmet Kosovali dhe Nermin Yldiz kurse tani presim te shikojme si do dalin ne rolet e reja.
Be the first to comment

Leave a Reply