Këngëtarja shqiptare rrezikon të paralizohet?
Fifi apo Filloreta Raçi është një këngëtare që njihet për karakterin e saj të sinqertë e që flet gjithnjë pa dorashka.

Por në një intervistë ajo ka ardhur ndryshe duke folur për sëmundjen që e mundon. Fifi ka treguar se i duhet të dobësihet menjëherë sepse rrezikohet nga një problem në shtyllën kurrizore.

“Kam një problem në shtyllën kurrizore dhe më duhet urgjent të dobësohem sepse, jam në gradën e fundit që të mbetem në paralizë. Këtë duhet ta bëj për shëndetin tim dhe për askënd tjetër”, u shpreh këngëtarja
Be the first to comment

Leave a Reply