Kështu e quan Genc Prelvukaj motrën e të dashurës së tij (FOTO LAJM)
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj prej disa kohësh janë në një lidhje dashurie, megjithëse asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht.

Me postimet e ndryshme që ata bëjnë në rrjetet sociale shpeshherë i kanë ngatërruar fansat duke iu dhënë edhe sinjale të gabuara dhe kanë filluar të aludojnë për një ndarje të mundshme mes tyre.

Fakte këto që janë hedhur shumë shpejt poshtë duke u nisur nga zërat që qarkullojnë rreth tyre.

Genci ka një marrëdhënie shumë të mirë edhe me motrën e Enit, Gretën.

Mbrëmë ai na tregoi se raporti i tyre është aq i thellë, saqë e quan ”kunatën” e tij, motër.

Ai ka publikuar në ”Instastory” një video të Gretës duke kënduar këngën e tij të fundit ”Unstoppable” dhe përbri saj ka lënë një shënim.

”My sister (motra ime)”, shkruan Genci .
Be the first to comment

Leave a Reply