KËSHTU FESTUAN LOJTARËT E REALIT NË ZHVESHTORE (VIDEO)
Pas ndeshjes, Real Madrid festoi në zhveshtoren e stadiumit Parc des Princes. Real Madrid u kualifikua në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.
Cristiano Ronaldo me shokë fituan edhe ndeshjen e kthimit ndaj Paris Saint-Germain me rezultat 2:1.

Pas ndeshjes, ekipi festoi në zhveshtoren e stadiumit Parc des Princes, përcjell “lajmi.net”. Ronaldo dhe yjet e tjerë të “Los Blancos” duken të lumtur pas fitores së madhe ndaj PSG-së.
Be the first to comment

Leave a Reply