Këtë dhuratë të shtrenjtë ia bleu Albani bashkëshortes së tij?
Alban Mehmeti dhe Fjolla Svirca janë në mesin e çifteve më simpatike të estradës.

Bashkëshortja e Albanit ka qenë shumë herë pjesë e titujve rozë, ndërsa komentohet për bukurinë e saj, shkruan lajmi.net.

Në një fotografi që ka postuar së fundi në rrjete sociale, Fjolla ka zbuluar blerjet e markës së njohur “Gucci”.

Ajo nuk ka preferuar të zbulojë nëse është dhuratë nga bashkëshorti apo i ka bërë vetes dhuratë.

Kujtojmë që Alban Mehmeti këto ditë për lajmi.net ka konfirmuar se është duke punuar drejt finalizimit të projektit të ri, të cilin e sjell në duet me Kaltrina Selimin.
Be the first to comment

Leave a Reply