Këtë foto të ‘Kemalit’ gjinia e bukur nuk do të donin kurrë ta shihnin
Aktori Burak Özçivit ka arritur që me një rol në njërën nga telenovelat t’a rrëmbej një pëlqyeshmëri të madhe nga publiku, madje edhe nga ai shqiptar.

Fansat e Burakut i cili njihet si ‘Kemal’ shumica janë femra dhe i mundon fort një fakt, shkruan TopAl News

Ai është i martuar dhe shumë i dashuruar në gruan e tij e cila ka qenë gjithashtu në rolet më interesante të disa prej telenovelave turke.

Së fundmi është shfaqur shumë i lumtur pranë saj e po duket çdo herë e më i dashuruar imazh ky të cilin vajzat nuk do të donin ta shihnin kurrë.

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply