Kida në rolin e një shtëpiake, pamja e saj do t’iu habisë
Ka realizuar një set të ri të fotove.

Këngëtarja Kida gjatë ditës së djeshme publikoi disa nga fotot e reja ku shihej se ka provokuar shumë me veshjen e saj, shkruan lajmi.net
Por sot, ajo ka ardhur krejt ndryshe me fotot të reja.
Kida shihet se është maskuar si një shtëpiake dhe në këtë rol që se kemi parë kurrë dukej tejet interesant
Be the first to comment

Leave a Reply