Kim Kardashian “sulmohet” nga fansat për përdorim të photoshop-it
Ajo ndryshon modën dhe është burim për stile të reja në make-up dhe veshje por krijuesja e trendeve nuk është aq perfekte sa duket.

Një foto e saj e publikuar pak orë më parë u ka shkaktuar fansave të saj dhe ndjekësëve në Instagram, irritim. Kim Kardashian ka rënë sërish pre e modifikimeve të photoshop-it dhe këtë herë gabimi ka qenë aq i dukshëm saqë nuk mund të lihet pa u komentuar.

Shumë njerëz e kanë kritikuar se 37-vjeçaren duke thënë se ajo nuk është shembull për t’u ndjekur ndërsa të tjerë kanë komentuar se ky është një dështim i vërtetë.

Sipërmarrësja e famshme sigurisht që i ka vënë re këto komente negative në foton e saj por në vend që ta fshijë ka vendosur t’ua mbyllë gojën ndjekësëve duke hequr opsionin e komenteve.
Be the first to comment

Leave a Reply