Klevis Balliu flet për herë të parë për lidhjen me Ilda Bejlerin
Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të njohura në Shqipëri.

Ndjekësit e saj gjithmonë kanë qenë kureshtar për të mësuar statusin e saj.

Së fundmi ajo është përfolurpër lidhjen me deputetin e PD-së Klevis Balliu.

Por asnjë nga palët nuk e ka komfirmuar këtë lidhje. Ndërkohë i ftuar sot në emisionin e mëngjesit të ”Ora News”, Klevis Balliu ka folur për mardhënien e tij me Ildën.

Ai është shprehur se atanuk janë në një lidhje dhe se janë thjesht miq. “Unë me Ildën jem miq, njihemi prej kohësh. Ato janë lajme të rreme.

E kam shumë shoqe, është super gocë, super gazetare, ka thyer dy-tre tabu në televizion, por nuk është ajo që raportohet”, është shprehur Klevisi.
Be the first to comment

Leave a Reply