Komentuesit i vërsulen të dyshuarës në vrasjen e Aulonit (FOTO LAJM)
Aulon Zeka 16 vjeçar nga Prishtina ishte gjetur i vrarë të shtunën në ora 11:00 të ditës. Zeka, për herë të fundit ishte dalur nga shtëpia të premtën rreth orë 21:00 të mbrëmjes

Auloni u varros me 17 shtator, ku në ceremoninë e varrimit ishin të pranishëm mijëra qytetarë, për të ia lehtësuar dhimbjen familjarëve për ngjarjen tragjike.Pas kësaj kanë filluar të rkullojnë informacione për të dyshuarin i cili thuhet se e ka vrarë Aulonin dhe për shkakun e kësaj ngjarje.

G.H është i dyshuari për vrasjen e Aulonit, derisa R.G dyshohet të jetë arsyeja për vrasjen e tij, saktësisht lidhja e dashurisë.E pas kësaj ngjarje tragjike që ndodhi, janë komentuesit ata të cilët iu kanë vërsul Riga G. me komentet nga më të rëndat.

Këto komente ajo i ka marr në një foto e ku duket të jetë me prindin e saj P.G, e ku fotografia duket të jetë realizuar me rastin e semimatures së saj, transmeton Gazeta NewBorn. Për arsye se komentet janë tejet të vrazhdëta dhe fyese ne kemi mbuluar ato me të kuqe.

 
Be the first to comment

Leave a Reply