Kritikohet për peshën, Maral zbulon sëmundjen që vuan prej vitesh
Aktorja e famshme turke Hazal Kaya, e cila njihet për rolin e saj të Maral, ka reaguar ndaj kritikave të fansave të saj për shkak se ka shtuar peshës.

Në një intervistë për Milliyet bukuroshja ka shpjeguar se është shëndoshur për shkak të sëmundjes së saj.
“Jam diabetike dhe shpesh ndihem e dobët fizikisht. Jam mësuar me kritika dhe interpretime të tmerrshme. Duhet të hiqja disa kilogram për këtë rol por është thuajse e pamundur për shkak të sëmundjes.”

26-vjeçarja pritet që të publikojë projektin e saj më të fundit në Fox TV.
Be the first to comment

Leave a Reply