Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami mbështeti protestën Drejtësi për Almirin (Foto)
Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, sot ishte prezent në protestën e organizuar “Drejtësi për Almirin”.

Prezent në këtë protestë ishin edhe deputetët e Lëvizjes Besa Teuta Bilalli dhe Fadil Zendeli, zëdhënësi Abdush Demiri,si dhe anëtarët e kryesis qendrore Kastriot Rexhepi dhe Arjanit Hoxha.

Në këtë protestë, kishte një numër të madh të protestuesve, të cilët kërkuan drejtësi për Almirin, dhe dënim maksimal për vrasësin monstruoz.

Në këtë protest ishte prezent edhe Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela./topalnews/
Be the first to comment

Leave a Reply