Kur bukuria është në gen, njihuni me dy vëllezërit e Baris Arduc/Foto
Aktori i njohur i “Dashuri me Qira” është mjaft i kërkuar si në Turqi dhe jashtë saj. Fama e serialeve ku ai ka interpretuar ka bërë që emri i tij të njihet kudo. Të gjithë e komentojnë jo vetëm si një aktor mjaft të talentuar por njëkohësisht edhe shumë të pashëm. Megjithatë ju themi që nuk është i vetëm djalë simpatik në familjen Arduc.
Baris ka edhe dy vëllezër të tjerë të cilët njihet nga ndjekësit në Turqi vetëm për shkak të vëllait të tyre

Mert Arduc është më i vogli prej tyre dhe është dalluar për shkak të fotove dhe videove të tij disi të çmendura
Be the first to comment

Leave a Reply