Ky është fundi xhins që po çmend vajzat e modës, ja kombinimet e muajit maj
Nëse mendon se një trend boho është një relike e së shkuarës, mendo edhe një herë tjetër. Jo vetëm që është rikthyer në pranevrën e 2018-ës, por është kthyer edhe në frymëzim për vajzat e njohura të modës. Gjatë këtij sezoni do të dominojnë në mënyrë të veçantë fundet xhins.

Nëse po kërkon diçka të personalizuar apo po kërkon një fund për ditët tekanjoze të pranverës, një fund xhins, aspak i zakonshëm dhe me stil bohemian, është sukses.

Dhe meqë edhe vera është afër, xhinsi me xixa është zgjedhja e mrekullueshme.

Nëse do që veshjesh t’i shtosh edhe pak shkëlqim, ja cilat janë zgjedhjet nga fashionistet dhe blogeret e njohura. Pak më shumë intrigë, pak më shumë shkëlqim dhe pak më shumë seksi.
Be the first to comment

Leave a Reply