Ky është polici, babai i vajzës që dyshohet se është e përfshirë në vrasjen e Aulonit (FOTO)
Në vrasjen e Aulon Zekës janë të dyshuar dy persona të cilët janë marrë në pyetje nga Policia e Kosovës, shkruan Botapress.

Riga Gosalci vajza e cila dyshet se ishte arsyeja që Guxim Hadri ka vrarë Aulon Zekën 16 vjeçar.

Në media u raportua se babai i Riga Gosalcit është në njësinë Speciale të Policisë së Kosovës dhe mund të ndikojë që të dyshuarit të mos marrin dënimin e merituar.

Botapress ka siguruar foton ku shihet Riga Gosalci bashkë me babain e saj policë. /Botapress.info
Be the first to comment

Leave a Reply