LAJM I FUNDIT: Tragjedi në Tiranë, fëmija dy vjeç bie nga lartësia
Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur vetëm pak më parë, pasi një fëmijë është duke luftuar për jetën.

Tmerri ka ndodhur pranë një qendre tregtare në zonën e njohur te “Komuna e Parisit”.

Fëmijë dy vjeç ka rënë nga një lartësi 8 metra dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës.

Gjendja e tij shëndetësore është e rëndë, ndërsa pritet detaje në vijim në lidhje me ngjarjen e rëndë por edhe shëndetin e fëmijës
Be the first to comment

Leave a Reply