Lajmi i ëmbël, Ami dhe Ermali bëhen prindër për herë të dytë (FOTO LAJM)
Çifti i njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë bërë prindër për herë të dytë.

Ata janë bekuar mëngjesin e sotëm me një vogëlushe. Ka qenë vetë Mamaqi i cili ka publikuar një foto të shkrepur nga ky moment i veçantë nga Spitali Amerikan.

“Zoti na bekoi përsëri, kësaj radhë me një vajzë”, ka shkruar ai , në foton ky shfaqen së bashku me vajzën e sapolindur.

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply