LAJMI I FUNDIT: Përleshen fizikisht Frashër Krasniqi dhe Xhelal Sveçla
Para pak çastesh, deputeti i Vetëvendosjes, Xhelal Sveçla dhe ai i PSD-së, Frashër Krasniqi janë përleshur fizikisht.

Burime të Klan Kosovës bëjnë të ditur se kjo përleshje ka ndodhur pas një debati që kishin në televizionin KTV.

Klan Kosova ka provuar të kontaktojë të dy deputetët por ata nuk kanë qenë të qasshëm.
Be the first to comment

Leave a Reply