Lamtumirë Chelsea, Luiz në Serie A
David Luiz mund të transmetohet në Napoli, nëse Rafael Benitez merr drejtimin e ekipit italian.

David Luiz ka filluar t’i konsiderojë ofertat për largim nga Chelsea.

“The Sun” ka njoftuar se mbrojtësi brazilian ka zgjuar interesim nga klube të ndryshme evropiane.

Luiz mund të transmetohet në Napoli, nëse Rafael Benitez merr drejtimin e ekipit italian.

Benitez mund ta zëvendësojë Maurizio Sarrin si trajner i ri dhe mund ta sjellë Luizin në San Paolo.
Be the first to comment

Leave a Reply