Largoni shenjat e shtatzanisë dhe trashjes me këto vajëra natyrale
Shenjat e shtatzanisë dhe nga trashja janë problem i shumë personave dhe trajtimi i tyre nuk është shumë i lehtë. Por janë disa vajra natyralë që ndihmojnë në eliminimin e tyre.

3 muaj më parë Flasin tradhtarët: Këto janë shenjat që tregojnë se partneri po ju tradhton Ngrohni pak vaj ulliri dhe fërkoni butësisht pjesët ku janë shfaqur shenjat.

Kjo do të ndikojë në qarkullim më të mirë të gjakut dhe do të zvogëlojë shenjat në trup.Një metodë tjetër është me vaj kokosi. Bëni masazh pjesëve të afektuara për 15 minuta.

Gjithashtu, një tjetër metodë është përzierja e sasive të barabarta të vajit të Lavandës, vajit të bajamave dhe vajit të kamomilit.Vaji nga Vitamin-E gjithashtu është jashtëzakonisht terapeutik për trajtimin e shenjave të të shfaqura nga shtatzania dhe trashja.
Be the first to comment

Leave a Reply