Lazim Destani përcjell ekipin para fluturimit drejt Milanos (FOTO)
KF Shkendija eshte nisur drejt Milanos. Te ejten protet ekipi nga Tetova do te luaj me ekipin e Milanit ne Itali. Me kete rast kryetari i Ecolog Lazim Destani eshte pershendetur me lojtaret dhe ekipin udheheqes te KF Shkendija. Loja kthyese mes Shkendijes dhe Milanit do te luhet me 24 Gusht ne Shkup.

Be the first to comment

Leave a Reply