Ledri dhe Dafina sërish bashkë
Dikur kanë qenë ndër çiftet më të përfolura.

Por, duke qenë se lidhja e tyre e cila kishte shumë sakrifica, mbaroi, Ledri dhe Dafina nuk mbetën as miq.
Edhe pse sot nuk flasin mesa duket ata i ka lidhur diçka.

Dyshja kanë qenë protagonistë të një emisioni, edhe pse intervistat i dhanë në mënyrë të ndarë, prapë se prapë, ka qenë një fotomontazh që i ka bërë bashkë.

E kjo foto, u shpërnda nga Dafina, e cila edhe pse Ledrin se ka më as në rrjetet sociale, e ka vënë në Instastoryn e saj!
Be the first to comment

Leave a Reply