Ledri Vula “çmend” femrat edhe njëherë (FOTO LAJM)
Ledri Vula shquhet për potencën e tij vokale. Ylli repit, gëzon një famë gjithandej dhe kjo falë angazhimit të pafund që ai bënë në karrierën e tij.

Ai së fundmi ka qënë i ftuar në një dasëm dhe këtë na e ka treguar vetë reperi në Instastory.

I veshur me kostum te zi ai duket mjaft joshës. Ledri duket se po e shijon atmosferën e krijuar nga kjo dasëm.
Be the first to comment

Leave a Reply