Lëndohet keq Angela Martini
Angela Martini ka pësuar një aksident.

Ajo ka hedhur një video në Instastory ku shihe se këmba e saj ka marrë lëndime që nuk duken shumë të lehta, shkruan topalnews.info.
Angela është lënduar deri sa bënte ushtrime dhe siç duket për një kohë të gjatë nuk do t’i afrohet më mjeteve ushtruese.
Urojmë që asaj t’i kaloj sa më shpejt.
Be the first to comment

Leave a Reply