Liverpool ofertë për Lemar
Liverpooli ka bërë një ofertë prej £55.5 milion për Thomas Lemar, transmeton Sky Sports News.

Besohet se Monako ende nuk ka vendosur që ta pranojë ose refuzojë ofertën.

Arsenali ka qenë në bisedime për të nënshkruar mesfushorin gjatë gjithë mërkatos verore dhe besohet të ketë pasur një ofertë prej 30 milionë funte të refuzuar muajin e kaluar, ndërkohë që edhe Barcelona gjithashtu është e interesuar për mesfushorin e Monakos. /Sky Sports/
Be the first to comment

Leave a Reply