Liverpooli favorit për Sanchesin
Liverpooli është shumë afër transferimit të yllit të Bayern Munichut, Renato Sanches.

Bëhet fjalë për një marrëveshje huazuese ku portugezi dëshiron më shumë kohë pasi është i frustruar me minutazhin në Gjermani.

Interesim për të kanë edhe Chelsea dhe Monaco.

Jorge Mendes ishte në Monaco për të diskutuar marrëveshjen për klientin e tij, por ai është i involvuar edhe në marrëveshjen e Mbappes.

Sanchez nuk luajti për Bayernin të shtunën dhe ai po mendon për të ardhmen e tij. /Telegrafi/
Be the first to comment

Leave a Reply