Llogaridhënia, porosia për ministrat: Shpërndahuni në qarqe!
Në mbledhjen e grupit parlamentar të PS, të gjithë ministrat janë porositur që të shpërndahen në të gjitha qarqet në kuadër të procesit të llogaridhënies.

Në mbledhje nuk ka qenë, kryeministri Rama por mbledhja është drejtuar nga kryetari i grupit, Taulant Balla.

Burime për Ora News bëjnë të ditur se fokusi i mbledhjeve duhet të jenë kërkesat e qytetarëve dhe zëri i tyre.
Be the first to comment

Leave a Reply