“Luftës” për Neymarin i bashkohet edhe gjiganti anglez
“Luftës” për Neymarin i bashkohet edhe Manchester United.

Dëntimi i yllit të PSG dhe largimi për disa kohë nga fusha e lojës ka rritir shpresat për gjigantët europian që të blejnë kartonin e toj.

“Don Balon” shkruan sot se edhe Manchester Unitedi është duke insistuar për sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar, që është prioriteti kryesor i Real Madridit.

Neymari iu bashkua PSG-së vitin e kaluar për 222 milionë euro nga Barcelona, por tashmë raportohet se braziliani dëshiron të ndërrojë sërish skuadër.
Be the first to comment

Leave a Reply