Majk në lidhje me vajzën e politikanit shqiptar? Reperi përgjigjet me dy fjalë
Jeta e reperit të njohur Majk është bërë si një histori telenovelash në media. Ndarja me Majlinda Zekën bëri mjaft bujë në portalet shqiptare. Gjithsesi, të dy mesa duket e kanë lënë pas këtë histori, dhe janë lidhur me persona të tjerë, përcjell Albeu.com.

Reperi është kapur mat me një vajzë bionde, një herë në Selanik, dhe një herë në Kosovë. U përfol në media se e dashura e re e Majk është vajza e politikanit Muhedin Nushi, nënkryetar i komunës së Prishtinës.

Lidhur me këto lajme Majk, e ka mohuar lidhjen me Melitan duke u shprehur se as nuk i ka dëgjuar këto lajme http://www.albeu.com/kosove/majk-ne-lidhje-me-vajzen-e-politikanit-shqiptar-reperi-pergjigjet-me-dy-fjale
Be the first to comment

Leave a Reply