Maqedoni, zhduken 3 vajza të mitura
Dje në ora 6:17 në Stacionin policor Çair, D.S.(38) nga Shkupi ka denoncuar se ditën e djeshme rreth orës 19:00 nga shtëpia e tyre në drejtim të panjohur janë larguar dy vajzat e tij të mitura, në moshë 11 dhe 15 vjeçare, transmeton Express.

Sot gjithashtu edhe 43 vjeçari M.N. nga Shkupi ka denoncuar se ditën paraprake në ora 19:00 në drejtim të panjohur është larguar vajza e tij 15 vjeçare.
Be the first to comment

Leave a Reply