Marina Fara duke marrë rreze dielli, gjoksi bombastik i shihet nga bikinit e lagura
Marina Fara është vajza e vetme e këngëtares nga Shqipëria, Eli Fara.

Ajo është mjaft e pranishme në shtypin rozë, e cila përflitet dhe ndiqet për çdo veprim që bën.

Së fundmi u përfol për lidhjen me të dashurin e ri, madje Fara ka publikuar edhe disa momente intime me të.

Megjithatë, për çka bën të shkruajnë mediat janë fotografitë provokuese që ndan me ndjekësit në rrjete sociale, veçanërisht në atë Instagram.

E tillë shfaqet edhe në këtë të fundit ku mesa duket edhe kjo modele ka filluar sezonin e zhveshjes, në një nga bregdetet shqiptare.

Një fotografi si kjo ka filluar të pëlqehet dhe komentohet menjëherë nga fansat e shumtë që ka.
Be the first to comment

Leave a Reply