Marina Vjollca e ka ditëlindjen, Geti përzgjedh fjalët më të bukura për urim
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi vitin e kaluar kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Dyshja vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së rubrikave rozë të mediave shqiptare.

Çifti ruajnë një harmoni shumë të mirë mes vete, dhe këtë e kanë treguar edhe përmes fotografive që publikojnë së bashku në rrjetet sociale.

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Por, reperi duket se është bërë edhe më romantik me rastin e 28 vjetorit të lindjes së bashkëshortes teksa e uruar me një mesazh special.

“Për botën, mund të jesh vetëm një person. Por për mua, ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”, ka shkruar këngëtari teksa ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale edhe një imazh të biondinës.

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Ndërkohë, gjithnjë e më tepër po spekulohet se 28-vjeçarja është duke pritur të bëhet nënën e një fëmije.

Mbetet të shihet në ditët në vazhdim nëse spekulimet janë të vërteta apo jo, por ne i urojmë edhe 100 vjet Marinës.
Be the first to comment

Leave a Reply