Maskim i pazakontë: Dy “murgesha” tentojnë të vjedhin një bankë (Foto/Video)
Mediat amerikane kanë raportuar për një ngjarje jo edhe aq të zakonshme në bankën “Citizens Bank” afër Tennersville.

Bëhet fjalë për një tentim vjedhje, e bërë nga dy gra të cilat ishin veshur me rroba dhe shami të murgeshave, përcjell Telegrafi.

Siç bëjnë të ditur mediat amerikane, njëra prej tyre madje ka nxjerrë një revole, duke i kërkuar njërit nga punëtorëve të bankës para. /Telegrafi/
Be the first to comment

Leave a Reply