Mbappe drejt PSG !?
Burimet e Sky kuptojnë se Paris Saint-German kanë arritur marrëveshje me Monakon për Kylian Mbappe, por marrëveshja, e cila do të ishte një hua me obligim për të blerë për £ 166 milion (180 milion euro) verën e ardhshme, ende nuk është nënshkruar.

Ka lojtarë të tjerë të përfshirë në marrëveshje dhe të dy klubet ende nuk kan komentuar rreth marrëveshjes./TopAl News/
Be the first to comment

Leave a Reply