Me gjoks të ekspozuar në darkë Iftari, komentuesit i ‘hipin’ në qafë Klea Hutës
Këngëtarja Klea Huta është një nga femrat që ka qëndruar larg skandaleve dhe ka rrëmbyer vëmendejn e publikut me talentin dhe ëmbëlsinë e saj.

Por këtë herë ajo është vënë perballë kritikave nga fansat e saj madje nuk ka pranuar as ti dëgjojë ashpër duke i cilësuar injorantë.

Klea ka qenë pjesë e një darke Iftari të organizuar nga një mikeshë e saj. Por ajo që ka shqetësuar ndjekësit është veshja e këngëtares ku bluza ishte më e hapur seç ‘lejohet’ duke ekspozuar kështu gjoksin, transmeton Express

‘Injorantë të një kalibri shumë të lartë’ i ka cilësuar Klea kritikuesit e saj. Ata ia kanë vënë në pah se nuk është e denjë që në një mbrëmje ku falet Iftari të shkosh me gjoksin e ekspozuar.

Këngëtarja i ka anashkaluar këto komente me sportivitet duke uruar që Zoti ti bekojë të gjithë.
Be the first to comment

Leave a Reply