Me këtë veshje shfaqet Xhesika në imazhin e fundit
Arta Nitaj është emër shumë i dashur për publikun.

Ajo u bë e njohur në serialin vendor “O sa mirë”, ku aktron në rolin e Xhesikës, shkruan lajmi.net.
Arta është shumë aktive me postimin e imazheve të reja në rrjete sociale, madje nuk i kursen edhe ato provokuese.
Në Instagram aktorja ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet me xhinse dhe një bluzë që i vinte në pah belin.
Pra, janë linjat trupore ato që e bëjnë Artën ndër aktoret më të komentuara aktuale.
Be the first to comment

Leave a Reply