Më në fund, Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM)
Adelina Tahiri vetëm pak ditë më parë konfirmoi publikisht shtatzëninë e saj të parë.

Përmes një postimi në Instagram këngëtarja e njohur dha lajmin e bukur se është në pritje të një djali.

Ajo sapo na tregoi se barku tashmë i është rritur dhe i ka dalë mjaft në pah.

Në foton e postuar në Instagram, e veshur me të zeza dhe me një pelush ajo duket mjaft simpatike.
Be the first to comment

Leave a Reply