Më në fund Adelina Tahiri tregon pse u martua me biznesmenin maqedonas, arsyeja e saj është shokuese, ja cfarë thotë ajo (VIDEO)
Më në fund Adelina Tahiri tregon pse u martua me biznesmenin maqedonas, arsyeja e saj është shokuese, ja cfarë thot ajo….Këngëtarja Adelina Tahiri gjithmonë tregon luksin në të cilin jeton.

Para se të martohej me avokatin milioner, ajo e tregonte luksin me veshje të shtrenjta e udhëtime. Në një intervist ishte e ftuar Adelina ku ka treguar edhe për lidhjen e saj me maqedonasin, po ashtu asaj i erdhi edhe një pyetje provokative, “Pse je fejuar me biznesmenin maqedonas? Në atë moment Adelina shpërthen dhe tregon arsyen shokuese, shikoeni intervisten e shkurt, shtypni posht reklamen dhe pas 2 sekondash, ju hapet video:
Be the first to comment

Leave a Reply