Meghan apo Kate? Shkenca zbulon cila nga kunatat është më e bukur (FOTO LAJM)
Meghan Markle është më e bukur se Kate Middleton sipas kirurgut plastik Dr Julian De Silva.

Nusja e ardhshme sipas tij zotëron bukurinë e “përsosur” fizike, përcjell albeu.com

Kirurgu i Harley Street, Dr Julian De Silva tha: “Meghan ka një hundë gati të përkryer me një rezultat 98.5 për qind, pozicioni i saj i syrit është pikërisht i drejtë dhe ajo ka një mjekër të mrekullueshme në formë V apo në formë zemre, e cila është forma që gratë më lakmojnë”.

Për Dukeshën e Kembrixhit dr. Julian De Silva tha: “Kate ka një hendek të përsosur midis hundës dhe buzëve të saj dhe ndarjes shumë të fortë të syve. Ajo është një grua e mrekullueshme dhe fytyra e saj e bëjnë atë si një nga gratë më të bukura në botë”.
Be the first to comment

Leave a Reply