Milan zgjedh dy super përforcime për sezonin e ri
“Rossonerët” kërkojnë mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal, dhe sulmuesin e Olympique Lyon, Memphis Depay.

Milan ka identifikuar dy përforcime të mëdha, gjatë afatit kalimtar të verës.

Mediat italiane raportojnë se “Rossonerët” kërkojnë mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal, dhe sulmuesin e Olympique Lyon, Memphis Depay.

Vidal dhe Depay janë dy emrat e kërkuara nga Milan për sezonin e ri, përcjell “lajmi.net”.

Milan kërkon përforcime për të krijuar ekip konkurrent për titull në Serie A.
Be the first to comment

Leave a Reply