Mimoza Shkodra tregon linjat e saj seksi të cilat deri sot nuk i janë vënë re
Ka qenë aktive nëpër rrjete sociale, por deri sot nuk ka zbuluar aq rrënjësisht linjat trupore.

E veshur me një fustan të zi i cili ia rikthekson vithet, Mimoza Shkodra ka treguar se ka një trup seksi, shkruan lajmi.net
Pas publikimit të disa imazheve në Instagram, ajo ka marrë vëmendjen e ndjekësve po aq sa ishte aktiv emri i saj pas fejesës së bujshme dhe të papritur me Seldin.
Komentet nga fansat ishin nga më të ndryshmet ndërsa këngëtarja shqiptare po shkëlqente me elegancën.

Dress by @fikrijebunjaku te lumshin duart

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on
Be the first to comment

Leave a Reply